Odżywka białkowa Prolong Protein 700g Olimp

Kliknij, aby je powiększyć

Odżywka białkowa Prolong Protein 700g Olimp

5.00Ocena 5.00 / 5 1 Oceń produkt
  • # Białko
  • -micelarna kazeina
  • -koncentrat białek serwatkowych
  • # Węglowodany
  • # Tłuszcz
  • # Sód
Producent: Olimp
Kod produktu: 028120
Gwarancja: gwarancja 2 lata
Infolinia 801-000-849
z tel. kom.: 12-384-81-01 pn. - pt. w godz. 8:00 - 22:00
w soboty 8:00 - 14:00
69,90 zł
69.90 / 1szt.
Out Of Stock
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłamy w ciągu dni
Koszt wysyłki: od 7,90 zł
Informacje o produkcie
sygma_alt

Raty BGŻ BNP Paribas

Kredyt ratalny od BGŻ BNP Paribas S.A.
stantander_alt

Raty Santander Consumer

eRaty Santander Consumer Bank
agricole_alt

Raty Credit Agricole

Kredyt ratalny od Credit Agricole
Odżywka białkowa Prolong Protein 700g Olimp

Skład:


  • Białko
    -micelarna kazeina
    -koncentrat białek serwatkowych
  • Węglowodany
  • Tłuszcz
  • Sód

Prolong jest kompleksowym białkiem doskonałym do stosowania zarówno przed treningiem jak i przed snem. Dzięki mieszance różnego typu białek zapewnia natychmiastowe dostarczenie energii i odpowiedniego profilu aminokwasowego, a micelarna kazeina w kwaśnym środowisku żołądka staje się wolno wchłaniającą substancją utrzymującą efekt antykataboliczny nawet przez ponad 5 godzin. Trawienie kazeiny rozpoczyna się po godzinie od spożycia, dlatego skład Prolong został uzupełniony o białka serwatki, które wchłaniają się niezwykle szybko dając szybki zastrzyk energii treningowej.

Stosować 1-3 porcji dziennie w zależności od potrzeb uzupełniania diety. Suplement można stosować jako dodatkowy, wysokobiałkowy posiłek. Najlepiej przyjmować po przebudzeniu, przed snem lub między posiłkami i/lub po treningu. 1 porcję (40g) każdorazowo należy rozpuścić w ok. 170 ml wody.

Wartość odżywczaw 100 g proszku*w 1 porcji (40 g + 170 ml wody)*
Wartość energetyczna355,1 kcal142,4 kcal
Białko75 g30 g
Węglowodany5 g2 g
Tłuszcz3,9 g1,6 g
Sód< 0,2 g< 0,1 g
*W zależności od smaków wartości mogą się minimalnie różnić od tych prezentowanych w tabeli.

Aminokwasyw 100 g proszkuw 1 porcji (35 g + 150 ml wody)
L-alanina 29671187
L-arginina2037815
Kwas L-asparaginowy66432657
L-cystyna1024410
Kwas L-glutaminowy146225849
Glicyna1153461
L-histydyna1630652
L-izoleucyna41561662
L-leucyna72152886
L-lizyna63612544
L-metionina2040816
L-fenyloalanina28541141
L-prolina57702308
L-seryna36841474
L-treonina41261650
L-tryptofan971389
L-tyrozyna1431572
L-walina44741790

gwarancja 2 lata - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

Prawo do zwrotu:

Kupujący ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 100 dni od daty otrzymania przesyłki. (100 dni nie dotyczy towarów wchodzących w skład kategorii „sprzęt fitness”, co do których obowiązuje 10-dniowy termin do odstąpienia od umowy.)

Warunkiem koniecznym jest aby zwracany towar był w niezmienionym stanie bez śladów użytkowania, w otrzymanym opakowaniu, wraz z kopią dowodu zakupu (np. faktura VAT) oraz wypełnionym oświadczeniem o zwrocie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na wskazane konto w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zwróconego towaru.

Gwarancja domowa: 2 lata

Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją. Podstawą do naprawy produktu w ramach gwarancji jest faktura VAT będąca nieodłącznym elementem każdego wysłanego zamówienia. Gwarancji nie podlegają uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem.

Więcej informacji o prawach i przywilejach Klienta zawiera regulamin sklepu

Opinie klientów
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Zobacz również
 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij