Magazynier

Miejsce pracy: Sosnowiec

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnego i zaangażowanego pracownika do Działu Magazyn w Sosnowcu.

TWOJE ZADANIA:
- bieżąca obsługa operacji magazynowych (terminale radiowe),
- kompletacja oraz pakowanie towaru wg zamówień klientów,
- utrzymanie czystości i porządku w magazynie.

NASZE OCZEKIWANIA:
- chęć do pracy  i zdobycia doświadczenia,
- dyspozycyjność (system pracy zmianowej),
- otwartość, rzetelność i uczciwość,
- nie wymagamy doświadczenia.

CO MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ:
- umowę o pracę,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz osiąganych rezultatów – podstawa + premia,
- możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w logistyce,
- jasną ścieżkę  rozwoju,
- pracę w młodym i zgranym zespole,
- szkolenia  (wewnątrzzakładowe uprawnienia na wózki widłowe),
- możliwość pracy w nadgodzinach (płatnych,  zgodnie z kodeksem pracy),
- szeroki pakiet benefitów (ubezpieczanie na życie, pakiet medyczny, karta multisport).

Zgłoszenia proszę przesyłać przez formularz:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. , Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

Specjalista Morele | 07:22
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji