Specjalista ds. sprzedaży - Sklep sportowy

Miejsce pracy: Kraków

Grupa Morele.net posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Dzięki koncentracji na nowoczesnych technologiach oraz ciągłemu usprawnianiu struktury organizacyjnej z roku na rok utrzymuje wysoką dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Wartości które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnych i zaangażowanych pracowników na stanowisko:

Specjalisty ds. sprzedaży – Sklep Presto Kraków ul. Mogilska

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, jedynie pasji i chęci rozwoju – w zamian przekażemy ogromną wiedzę i cenne umiejętności, które wykorzystasz pnąc się po szczeblach kariery w Morele.net
Współtwórz z nami Grupę Morele.net - najszybciej rozwijające się sklepy internetowe. APLIKUJ!!

TWOJE ZADANIA:
- zapewnienie klientom doradztwa w zakresie oferty oraz zamówień,
- obsługa klientów w zakresie reklamacji i serwisu,
- prowadzenie dokumentacji sprzedaży,
- przyjmowanie dostaw zewnętrznych.

NASZE OCZEKIWANIA:
- studia zaoczne w toku,
Stanowisko, na które możesz aplikować to inkubator talentów. Chcemy zatrudniać ludzi młodych, dla których może to być nawet pierwsza praca. Będziesz miał okazję poznać kulturę pracy w naszej organizacji, a po pół roku będziesz mógł aplikować na inne stanowiska w firmie.
- doświadczenie w obsłudze Klienta,
Świetnie jeżeli masz już za sobą pierwsze doświadczenia z Klientami jednak jeżeli jest to Twoja pierwsza praca, nic nie stoi na przeszkodzie aby spróbować! Wystarczy, że łatwo nawiązujesz kontakty i nie boisz się wyzwań. - świetna obsługa komputera, Będziesz pracował w firmie technologicznej, odpisywał na maile i wiadomości oraz korzystał z narzędzi informatycznych. Z tego względu wymagamy bardzo dobrej obsługi komputera.
- otwartość na nowe wyzwania,
Na tym stanowisku będziesz miał okazję wiele się nauczyć. Poszukujemy osób otwartych na nowe doświadczenia, chętnych do nauki oraz wykazujących się inicjatywą. To od Ciebie będzie zależeć jak Twoja kariera się rozwinie.
- zainteresowanie sportem.
Jeżeli lubisz aktywnie spędzać czas, biegać, pływać lub chodzić po górach to ta praca jest dla Ciebie! Szukamy pasjonatów sportu, którzy będą zarażać swoją pasją Klientów.

CO MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ:
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w centrum Krakowa ,
- możliwość rozwoju i awansu do innych działów – rekrutacje wewnętrzne,
- współpracę z rewelacyjnymi ludźmi, dla których praca to pasja,
- wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz osiąganych rezultatów – podstawa + premia,
- dodatkowo - karta sportowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. , Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

Specjalista Morele | 14:41
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji