Zastępca dyrektora ds. finansowo-księgowych

Miejsce pracy: Kraków

Grupa Morele.net posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Dzięki koncentracji na nowoczesnych technologiach oraz ciągłemu usprawnianiu struktury organizacyjnej z roku na rok utrzymuje wysoką dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Wartości które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnego i zaangażowanego pracownika do Departamentu Finansów.

Współtwórz z nami Grupę Morele.net - najszybciej rozwijające się sklepy internetowe. APLIKUJ!

TWOJE ZADANIA:
- weryfikacja danych finansowych, nadzór nad systemem księgowości,
- nadzór nad rozliczeniami podatkowymi i sprawozdawczością,
- nadzór nad zobowiązaniami i należnościami,
- współudział w przygotowaniu analiz finansowych,
- sporządzanie budżetów, prognoz i kalkulacji,
- współpraca z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, organami podatkowymi,
- usprawnianie procesów finansowo-księgowych.

NASZE OCZEKIWANIA:
- wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej oraz znajomość zagadnień controllingu,
- min. 6 letnie doświadczenie w obszarze finansów, w tym co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym,
- wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym (finanse, rachunkowość),
- biegła znajomość programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
- bardzo dobra znajomość informatycznych systemów zarządzania,
- dobra organizacja pracy,
- wysokie zdolności interpersonalne umożliwiające budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami,
- zdolności analitycznego myślenia, kreatywności i inicjatywy.

CO MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ:
- realny wpływ na rozwój firmy poprzez wprowadzanie najnowszych technologii i rozwiązań organizacyjnych,
- praca w biurze w centrum Krakowa,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- elastyczny czas pracy.

Zgłoszenia proszę przesyłać na maila [email protected] w tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

Specjalista Morele | 00:08
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji